FİRMA HAKKINDA

Türkiye'deki ilk özel demiryolu taşımacılık firmalarından olan Ar-Gü, ülke içi taşımalarda demiryolu kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla 2003 yılında faaliyete başladı.
Geniş hizmet ağıyla yapılanan Ar-Gü, 256 RGS tipi platform ( Konteyner, Paletli yük, Profil, çubuk demir ürünleri vs ) , 100  RGNS tipi platform ( Konteyner, Paletli yük, Profil, çubuk demir ürünleri vs ) 164 SGS tipi platform (sadece konteyner) 93 REGS tipi kapaklı platform ( Konteyner, paletli yük, kangal, çubuk, plofil demir ürünleri ) 79 Laagrs tipi ( 80 ve 90 feet konteyner taşıyabilen ) toplam 692 vagonu ve 1500 adet 20 feet Open Top konteyneri ile demiryolu istasyonları arasında her tür dökme veya paletli mal taşıması gerçekleştiriyor.

Ayrıca, limanlar ve demiryolu istasyonları arasında ithalat ve ihracat konteynerleri taşıyarak müşterilerine limandan kapıya ve kapıdan limana kombine taşımacılık hizmeti sağlıyor. 

Ar-Gü  Irak ve Orta Asya BDT ülkeleri ile yapılan ithalat ve ihracat taşımaları içinde direkt ve aktarmalı çözümler sunuyor.
  
©2023 Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ