SİTE KULLANIM KOŞULLARI, GİZLİLİK POLİTİKASI VE GÜVENLİK

 

 

Site Kullanım Koşulları

 

Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş. (“www.ar-gu.com.tr”) Web Sitesi’ne hoş geldiniz!

Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

 

www.ar-gu.com.tr web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır. Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş.’nin yazılı iznine tabidir. www.ar-gu.com.tr web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş.’in bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte, www.ar-gu.com.tr tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş.’ne hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar. Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş. tarafından değiştirilebilir. www.ar-gu.com.tr web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. www.ar-gu.com.tr web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul edilmez. İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin gerçekleşme olasılığı vardır. www.ar-gu.com.tr, sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır. Bu site Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş.’e ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş. tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş.’yi hiç bir şekilde bağlamamaktadır.

 

Gizlilik Politikası ve Güvenlik:

Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş.. (“www.ar-gu.com.tr”), internet sitesini ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. Site ziyaretçileri hakkında toplanan her türlü bilgi öncelikle site ziyaretçilerinin talep ettikleri veya edebilecekleri hizmetleri sunmak için ve sonra da şirket olarak daha iyi hizmet verebilmek amacına uygun Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş.. hiçbir suretle bu amacla toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlar ile baska amaclarla paylasmamayı taahhüt eder. Kişisel olarak site ziyaretçileri olarak sizlerle ile ilgili hangi bilgilere sahip olduğunu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını talep hakkına sahipsiniz. Talepleriniz güvenlik, mali veya hukuki sebepler ile yerine getirilemeyebilir. www.ar-gu.com.tr’nin sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.ar-gu.com.tr harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş., kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi www.ar-gu.com.tr ile başlamayan siteler www.ar-gu.com.tr ile ilişkisi olmayan sitelerdir. Bu siteyi kullanarak Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş.’ın Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılmaktasınız. Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş. her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutar. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

 

Saygılarımızla,

Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş. 
©2023 Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ