POLİTİKAMIZ


Sürekli eğitimle çalışanlarının motivasyon ve verimliliğinin en üst seviyede tutulduğu,   teknolojik yenilikler takip edilerek, en kaliteli hizmetin, en ekonomik koşullarda müşterilerinin hizmetine sunulduğu, risk yönetiminin tüm faaliyetlerinin bir parçası olarak kabul edildiği, böylece müşteri memnuniyetini kesintisiz sürdürerek sürekli hizmet iyileştirmesini tesis etmeyi ve tüm olası fırsatları değerlendirmeyi amaçlayan, etik değerlere saygılı, ekip ruhu ile çalışabilen, sektöründe rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.
 
 


HEDEFİMİZ (VİZYON)
 

Ar-Gü’ye, kurumsal kimliğinin devamlılığını kazandırmak ve kalite bilinci ilkeleriyle Ar-Gü’yü sektörde aranan bir marka, Grup’un başarılı ve çalışanlarının gurur duyacağı dürüst ve sorumluluk sahibi bir işletme yapmaktır

 

 

GÖREVLERİMİZ (MİSYON)
 

Müşterilerin istek ve beklentilerine akılcı ve verimli çözümler üretebilmek için;
 

  • Hizmet kalitesi, düzen, disiplin ve dürüstlüğümüz ile müşteri memnuniyetini sürdürmek
  • Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini her zaman ve aksatmadan yerine getirmek,
  • Kurum ve süreçler bazında kalite hedefleri belirlemek, bunlara ulaşma durumunu düzenli olarak gözden geçirmek, ulaşılamayan hedefler için inceleme başlatmak ve hedefleri iyileştirme çabası içinde olmak,
  • İç ve dış müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden görerek ve karşılayarak, başarılı olmalarına yardımcı ve destek olmak.
  • Kurumsal yapı ve ticari dürüstlükte örnek olmak,
  • Teknolojik yeniliklere ve çağdaşlaşmaya açık olmak,


 


VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ
 

  • MÜŞTERİLERİMİZ :Tüm faaliyetlerimizin odak noktasıdır.  Verdiğimiz hizmette, müşteriye sağlanan fayda bize olan güveni pekiştirir. Hizmetlerimizi yerine getirirken müşterilerimizin bize emanet ettikleri ürünlerin yüksek değerinin bilincinde hareket ederek, bu emanetlerin güvenlik ve bütünlüğünü korumak için gerekli tüm önlemleri alırız.

 
 

  • ÇALIŞANLARIMIZ : İnsan odaklı olmak başarının en temel prensibidir. Onun için çalışanlarına önem verir, onların eğitilmiş, gelişmeleri yakından takip eden, araştıran, sorgulayan, yarışan, başarının en üst sınırını zorlamaktan çekinmeyen, takım çalışması ve sürekli gelişime önem veren, sağlıklı ve motivasyonu yüksek bireyler olmasını bekler ve destekler.

 
 

  • YASAL YÜKÜMLÜLÜKLER : Ar-Gü, yasalara ve yönetmeliklere saygılı, onların gereklerini zamanında yerine getiren dürüst bir firmadır.

 
 

  • MÜKEMMELLİĞE BAĞLILIK: Süreç çıktılarımızı sürekli iyileştirmek için yenilikler yaparak, çıtamızı yükseltir ve yeni standartlar oluştururuz.


 

 
Üst Yönetim adına,
 
Ali Ercan Güleç
 
 


  
©2023 Ar-Gü Demiryolu Taşıma ve Depoculuk A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ